+38(0432)55-10-99 Тел. моб. +38(096)877-57-57 salon@lakshmi.in.ua
Sertifikat_slide
slide-1
slide-2

Центр не даремно носить ім’я богині Лакшмі — символу грації, краси та щастя. Ми сповідуємо філософію Wellness, яка ґрунтується на очищенні та оздоровленні найбільш комфортними, корисними і прогресивними методиками.

Сучасний ритм життя виснажує, втомлює фізично й емоційно. Робота, відповідальність перед діловими партнерами та близькими людьми, постійні інтелектуальні навантаження та стреси … Все це розхитує внутрішню гармонію людини і позначається на зовнішньому вигляді. Жителю великого міста просто необхідно час від часу відновлювати енергетичні резерви організму.

Ми запрошуємо наших клієнтів відчути переваги апаратної косметології з використанням найсучасніших новітніх апаратів, для дбайливого догляду.

ElosPlus – мультифункціональний апарат. За допомогою  Elos-технології (поєднання світлової енергії та біполярної радіочастоти), що забеспечує безпечне та ефективне проведення процедури на усіх типах шкіри.  Апарат дозволяє здійснювати Elos-епіляцію — видалення будь-якого волосся (окрім сивого), не залежно від його кольору та фототипу шкіри.

Jet Peel – безін’єкційна мезотерапія, яка дарує видимий ефект вже після першої процедури, але без подразнень та ускладнень. Сприяє зволоженню шкіри, насиченню її киснем, мікроелементами, вітамінами.

Venus Swan — за допомогою різних насадок здійснює радіомагнітний вплив на шкіру обличчя та тіла. Застосовують для корекція фігури, лікування та профілактика целюліту, покращення тонусу шкіри.

«Лакшмі» — це широкий спектр процедур, зібраних для зручності клієнтів на одній території, але у двох різних зонах.

«Іміджева» зона дозволяє отримати усі види перукарських послуг для жінок та чоловіків: стрижки (в тому числі гарячими ножицями),  біозавивка, реконструкція волосся, фарбування, створення авторських зачісок, догляд із застосуванням французької косметики Coiffance. Нарощування вій . Тут також працюють професійні майстри нігтьової естетики, виконують всі види манікюру, педикюру (із застосуванням спеціальних засобів ТМ SUDA), гелеве нарощування нігтів, покриття гель-лаками Kodi та СND, дизайн, парафінотерапію. Абсолютно унікальною є процедура ЛІФТИНГУ вій, яка дозволяє зміцнити їх і надати об’єм без нарощування.

Серед послуг іміджевої зони також професійний візаж.

«SPA-зона» дарує не лише релакс та задоволення, але й можливість відновити життєві сили. До послуг наших гостей оздоровча сауна з джакузі,фітобочка,  сольова кімната із хромотерапією, різноманітні методики масажу (оздоровчі, релакс техніки, обгортування), східні методики із застосуванням унікальних космоцефтичних засобів ТМ World of Beauty.

Ми пропонуємо також усі види естетичної косметології, включаючи догляд, різноманітні чистки обличчя, пілінги, пластифікуючий та скульптуруючий масаж обличчя.

Краса, молодість та здоров’я – три речі, на які можна вплинути за допомогою якісного догляду та правильного відпочинку. Професійна команда «Лакшмі» знає як повернути легкість, впевненість  у собі і життєву енергію!  З нами – це просто!

No Comments